Vasksepp Franz Krull laiendas Venemaa Keisririigi ja Eesti esimese iseseisvuse ajal oma metalli- ja masinatööstusettevõtte Kalamajja, kus see arenes aja jooksul Eesti üheks suuremaks ja kaasaegsemaks masinatööstusettevõtteks. Volta 1 kompleksi kuulub AS Franz Krulli Masinatehase üks suurejoonelistest paekivihoonetest ning nõukogude ajal Volta ja Kopli tänava ristmikule ehitatud avara planeeringuga Tallinna Masinatehase administratiivhoone. Kinnistu sisemuses asuv paekivihoone renoveeritakse moodsateks loft-tüüpi büroodeks ja unikaalseteks avarateks teeninduspindadeks vastavalt üürniku vajadustele. Tänavaäärses hoones leiavad uue kodu näiteks loovettevõtted, stuudiod ja teenindusettevõtted, samuti saab avaraid ruume kasutada laopinna või kergtootmise jaoks. Kogu ümbritsevast piirkonnast on lähiaastatel saamas üks Tallinna uusi trendikaid tulipunkte, kuhu kavatsetakse rajada sadu tuhandeid ruutmeetreid moodsaid kodusid ja äripindu.

Ka 10 000-ruutmeetrine
ühtne büroo ei ole enam
unistus

Kui uusbüroodes on ühel korrusel reeglina mõnisada ruutmeetrit pinda ning korruseid omavahel ühendada ei saa, siis Volta 1 võimaldab ka suurematel ja kasvavatel ettevõtetel rajada siia endale kasvõi päris oma maailm. Siin saab luua isegi kuni 10 000 ruutmeetrise omaette vahekorrustega terviku. Samuti võimaldavad ruumid ettevõtetel kiire kasvu korral ka samas asukohas tegevust laiendada.

Erakordselt soodne diil

Suudame ääretult paindlikult just teie ettevõttele mõeldes valmis seada väga ägedad ruumid ja pakkuda seda väga mõistliku üürihinnaga. Sõltuvalt hoonest, pinna otstarbest ja suurusest saame pakkuda üürihinda alates 15 eurot/m2.

Iseloomuga pinnad vastavalt
ettevõtte vajadusele

Volta 1 puhul on tegemist hoonetega, millel on tõeliselt omanäoline karakter ja mis võimaldavad ruumide kujundamisel olla väga kreatiivsed. Suurim võlu on aga selles, et saame täna panna hooneid projekteeriva tipparhitektid Martin Aunini ja Kaur Talpsepa teie kasuks tööle ja ehitada ruumid välja just teie ettevõtte vajadustest lähtuvalt.

Unikaalne trendikas asukoht

Uus Volta 1 ärikvartal asub Kalamajas, pealinna ühes magusaimas paigas, jalutuskäigu kaugusel Balti jaama turust ja Telliskivi loomelinnakust. See on kiirelt arenev piirkond, millega on järgmistel aastatel erinevatel arendajatel suured plaanid – kokku on ümbruskonnas kavas luua vähemalt 300 000 ruutmeetrit uusi kodusid ja äripindu. Kes esimesena kohal, saavad kindlasti nautida oluliselt mõistlikumaid tingimusi ja hindu.

Eriline töökeskkond

Lisaks vahva puitarhitektuuriga Kalamaja ümbruskonna toredatele kohvikutele näeme kvartalisse ette oma eraldi toidukohta, väikesi kaubanduspindu ja teenindusfunktsiooniga ettevõtteid. Volta 1 suur väärtus on aga ka kahe hoone vahel asuv suur ja õdus kõrghaljastusega park, kuhu on ette nähtud laudade ja toolide ruum mõnusa suvise välikohviku jaoks.

Suurepärane transpordiühendus ja
piiramatu parkimine

Volta 1 kvartalis on väga head võimalused tööle tulekuks. Keskne asukoht loob paljudele võimaluse tööle tulla rattaga või jalutada, samuti on kohe kvartali ees trammipeatus. Samas on kõigile rentnikele tagatud piiramatu arv parkimiskohti, millest mõistlik hulk on saadaval rendihinna sees.