Volta tn 1 on ärikvartal, mille
sarnast sa ei ole varem näinud:
21. sajandi väärtuste,
teadmiste ja oskuste
kohtumispaik ajaloo iluga.

Sajandi vältel loodud ajastutruud hooned kaasaegseimas keskkonnasõbralikus viimistluses, mille seob eheda roheluse abil ühtseks tervikuks tõeline energia ja inspiratsiooni allikas – avar kõrghaljastusega park.

Kuulus juba enne oma sündi

Volta tn 1 ärikvartali esimene hoone on juba igapäevases kasutuses, kuid kvartal tervikuna saab viimase lihvi 2025. aasta alguseks. Kokku kolmes hoones valmivast enam kui kolmekümne kuuest tuhandest ruutmeetrist büroo-, kaubandus ja toitlustuspindadest on tänaseks üle 94% endale juba leidnud rentnikud. Siiski võtke meiega kindlasti ühendust, et saaksime ka teie äri uue kodu jaoks sobiliku lahenduse pakkuda.

Unikaalne trendikas asukoht

Volta tn 1 asub Kalamajas, Putukaväila ääres ning vaid kerge jalutuskäigu kaugusel nii Telliskivi loomelinnakust kui Noblessnerist. See on pealinna kõige kiiremini arenev piirkond, mille ümbruses on lähiaastail kavas luua vähemalt 300 000 ruutmeetrit uusi kodusid ja äripindu. Kes esimesena kohal, sel kindlasti ka parem valik ja tingimused.

Tule täpselt nii, nagu Sulle meeldib

Volta tn 1 on kergesti ligipääsetav just Sulle sobival viisil. Tallinna peamine ühistranspordisõlm Balti jaam on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, aga tulla saab nii jalgsi kui rattaga, nii trammi kui bussiga. Rohelusest pakatava keskse pargialaga kvartal ise on autovaba. Samas loome võimalused nii elektriautode laadimiseks kui ohtralt parkimiskohti nii jalg- kui mootorratastele. Sina ise saad valida, kuidas tuled.

Iseloomuga pinnad, terviklik lahendus

Volta tn 1 puhul on tegemist tõelise karakteriga hoonetega, mis oma paekiviseinte ja kõrgete lagedega jätab kujundamisel ohtralt ruumi ka loomingulisusele.
Siin kohtub eelmise sajandi arhitektuur tänaste tipparhitektide Martin Aunini ja Kaur Talpsepa kaasaegse visiooniga. Muuhulgas ka ruumide kaugjahutust sisaldavad moodsaimad tehnoloogiad on loodud teenima homset päeva ning annavad võimaluse hoonete keskkonnasõbralikkusele, jätkusuutlikkusele ning energiatõhususele suunatud BREEAM sertrifikaadi taotlemiseks.

Ajalugu, mille üle uhke olla

Vasksepp Franz Krull laiendas Venemaa Keisririigi ja Eesti esimese iseseisvuse ajal oma metalli- ja masinatööstusettevõtte Kalamajja, kus see arenes aja jooksul Eesti üheks suuremaks ja kaasaegsemaks masinatööstusettevõtteks. Kompleksi kuulub lisaks Krulli masinatehase suurejoonelisele paekivihoonele ka 20. sajandi teisel poolel Volta ja Kopli tänava ristmikule ehitatud avara planeeringuga Tallinna Masinatehase administratiivhoone. See ongi Volta tn 1.